avatar

Hüseyin BABUÇ

web tasarım & programcı

Oyun Denemesi (Experimental Game) : Equilibrium

Unity ile tasarladığım bu oyunda sadece kendimi geliştirmek amaçlı uygulamalar, yapılar kullandım. Hiç bir dükkanda (Play store, Appstore) paylaşmadım, indirmek denemek isteyen içinde sadece android (.apk) versiyonu bulunmakta buyrun efenim. Uygulamayı kurabilmek için bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekmektedir... OKUMAYA DEVAM ET

Vitrin 360 jQuery Script

Merhaba arkadaşlar. Şu an üzerinde çalıştığım bir jQuery scriptini buradanda tanıtmak istiyorum. Ayrıca bu konu üzerinden geliştirmelerini ve yeni versiyonlarını yazacağım. Güzel bir script olacak gibi. Açık kaynak olup olmaması konusunu hala düşünmekteyim.

                       

Sitenize 360 derece ürün tanıtımı ek... OKUMAYA DEVAM ET

JQuery ile animasyon

Merhaba arkadaşlar :) Bugünkü yazımda sizlere çok güzel bir javascript kütüphanesi olan jQuery ile animasyonlar yapmayı göstereceğim.

Öncelikle jQuery'i bilmeyenler için kütüphanemizi tanıtalım.John Resig tarafından 26 ağustos 2006'da duyurulan bu kütüphane kısa sürede kolay yapısı ve kullanımıyla javascript severlerin dikkatini çekti. Ve b... OKUMAYA DEVAM ET

Php ile veritabanı bağlantısı

Php ile veritabanı bağlantısı yapmak gerçekten kolay. Ve bunu yapmanın en iyi yolu veritabanı bağlantısı yapan bir php dosyası oluşturup onu gereken yerde çağırmaktır. Aşağıda vereceğim kod ile bağlantıyı anlamak gerçekten kolay olacak.

Aşağıda vereceğim kodlar mysql veritabanına bağlantı içindir. Diğer veritabanları için burayı OKUMAYA DEVAM ET